Úspěchů
dosahujeme
společně.

Už od roku 1991 vedu lidi. Mám zkušenosti z prosperující firmy a současně i z pozice předsedy fotbalového klubu a vedoucího mládežnického mužstva. Dobře vím, že základem úspěchu je skvělý tým, ať už děláte cokoliv. Proto jsem moc rád, že dnes řídím perfektně sehranou partu zkušených profesionálů, s jejichž pomocí vám společně najdeme to nejlepší řešení v oblasti financí i realit.

Podívejte, kdo vám pomůže splnit vaše cíle

Jakub Šlajs

manažer/konzultant senior

Moje krev, pýcha a pravá i levá ruka. Syn se mnou spolupracuje od roku 2016, drží všechny důležité profesní licence a dnes je hlavním zpracovatelem všech klientských objednávek. Obdivuji na něm především cílevědomost, učenlivost a schopnost najít řešení i ve zdánlivě bezvýchodné situaci. Radost mi dělá i to, že ve volném čase sportuje. Nejdřív hrál fotbal za 1. SK Prostějov a Viktorku Žižkov, nyní se úspěšně věnuje sportovnímu rybářství.

Petr Dadej

manažer/konzultant senior

Petr je můj bývalý klient, kterému jsem pomáhal s nákupem bytu v Olomouci. Komplexní finanční plán vyšel na jedničku, a tak se o tuto oblast začal aktivně zajímat. Brzy zjistil, že naše práce dává smysl po všech stránkách – a přidal se do týmu. I Petr je celoživotní sportovec, závodně hrál florbal a dnes trénuje prvoligové družstvo žen. Oceňuji na něm naprostou samostatnost a obrovskou pracovitost. Má nejvyšší ambice a postupně je naplňuje.

Zuzana Macíková

asistentka

Zuzana je polyglot a plynule ovládá angličtinu i španělštinu. Naše spolehlivá kolegyně si právě užívá mateřskou dovolenou se svým vytouženým Tadeáškem, ale už se nemůžeme dočkat, až se vrátí.

Justýna Bušinová

asistentka / marketingová specialistka

Na Justýnu mě upozornil jeden klient, který si všimnul jejího potenciálu a schopností. Po odchodu na mateřskou se i jako samoživitelka chtěla něco nového naučit. A já jí moc rád dal šanci. Právě ji zasvěcujeme do tajů financí a realit, ale jako zkušená markeťačka bude mít na starosti i naši propagaci.

Reference​

Co o mně říkají klienti, kteří už za vás prověřili moje služby?

Kontaktní formulář

Potřebujete poradit, jak naložit se svými financemi? Chcete pomoci dosáhnout na vlastní bydlení či co nejvýhodněji prodat nemovitost? Anebo vás zajímá něco jiného? Napište mi přes kontaktní formulář. Ozvu se obratem.

Stisknutím tlačítka ODESLAT FORMULÁŘ potvrzujete, že jste se seznámili s naším Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.
Monitorovaná linka pro investiční služby
731 537 674
Provoz linky: po–pá 9.00–16.30

Sídlo

Poděbradovo nám. 1588/2a
796 01 Prostějov