Naše služby

Finanční plán

Pomůžeme vám efektivně hospodařit, abyste měli dostatek peněz na důležité životní mezníky, jako je vlastní bydlení, špičkové vzdělání dětí, důstojný důchod nebo finanční nezávislost.

Nejprve zjistíme, jaké máte plány, sny či obavy. Poté zanalyzujeme veškerá relevantní data i strategické cíle. Nakonec společně sestavíme detailní plán, který vás krok po kroku bezpečně dovede až k jejich splnění. Může zahrnovat výnosné investice, výhodnou hypotéku, správné pojišťovací produkty či prodej nemovitosti za nejvyšší možnou cenu. Anebo efektivní kombinaci těchto služeb.

1

Investice

Na bankovním účtu vaše úspory ztrácejí každým dnem na hodnotě. Proto vám poradíme vhodnou investiční strategii, díky které se jejich hodnota bude naopak průběžně zvyšovat. Vycházet budeme z vašich možností, cílů a základních pravidel investování: dlouhodobost, pravidelnost a diverzifikace.

2

Bydlení

Skoro každý chce bydlet ve svém. Máte to tak i vy? V tom případě vám rádi pomůžeme. Na základě záměru, příjmů a celkové finanční situace vám najdeme nejvhodnější banku, vyjednáme s ní výhodné podmínky hypotéky a postaráme se také o veškerou administrativu i právní servis.

3

Zabezpečení

Život je nepředvídatelný. Nikdy nevíte, jestli vám dnes, zítra či za pět let nezkříží cestu nějaká nepříjemná překážka. Můžete mít ale jistotu, že o vás i vaši rodinu bude postaráno, ať se stane cokoliv. Společně najdeme vhodné pojištění, díky kterému budete moci klidně spát.

4

Reality

V Broker Consulting se staráme o více než 600 000 klientů, kteří nám svěřují své plány. Máme vytvořenou širokou databázi nemovitostí, které přednostně nabízíme v naší síti. Proto vám dokážeme rychle najít nový domov, investiční byt nebo vhodného kupce. Podívejte se na naše realizované projekty.

Pomůžeme vám efektivně hospodařit, abyste měli dostatek peněz na důležité životní mezníky, jako je vlastní bydlení, špičkové vzdělání dětí, důstojný důchod nebo finanční nezávislost.

Kontaktní formulář

Potřebujete poradit, jak naložit se svými financemi? Chcete pomoci dosáhnout na vlastní bydlení či co nejvýhodněji prodat nemovitost? Anebo vás zajímá něco jiného? Napište mi přes kontaktní formulář. Ozvu se obratem.

Stisknutím tlačítka ODESLAT FORMULÁŘ potvrzujete, že jste se seznámili s naším Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.
Monitorovaná linka pro investiční služby
731 537 674
Provoz linky: po–pá 9.00–16.30

Sídlo

Poděbradovo nám. 1588/2a
796 01 Prostějov